Z przyjemnością informujemy, iż dnia 03.12.2018 r. Drukarnia Skleniarz uzyskała certyfikat FSC (FSC MIX). W związku z powyższym, jeżeli chcą Państwo otrzymać produkty spełniające normy FSC, zapraszamy do współpracy.

Dzięki uzyskaniu certyfikatu FSC, możemy wykonać dla Państwa druk książek, magazynów, notatników, kalendarzy, organizerów, materiałów reklamowych, przy wykorzystaniu papieru, który pochodzi z legalnych źródeł. Pozwoli to Państwu - jak również Państwa kontrahentom zagwarantować, iż papier wykorzystany w procesie druku będzie pochodził z odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy uwzględnieniu aspektów społecznych, ekologicznych i ekonomicznych.

Pozwoli to Państwu również na prowadzenie spójnej kampanii promocyjnej z własną strategią oraz modelem biznesowym – np. jeżeli oferują Państwo produkty w oparciu o ekologiczne rozwiązania – proponujemy druk materiałów promocyjnych na papierze z certyfikatem FSC – dzięki czemu, Klienci dostrzegą, że nie tylko Państwo oferują ekologiczne rozwiązania, ale również stosują Państwo ekologiczne materiały w procesie około produkcyjnym.

TOP