Możliwości Drukarni Skleniarz

Oferujemy doradztwo przy wyborze formatu, rodzaju materiałów i wykończenia (np.gramaturę papieru), aby zwiększyć wydajność każdej kategorii zamówienia. Posiadamy również ekologiczny papier z certyfikatem FSC - dla proekologicznych klientów. Nasz park maszynowy jest nowoczesny, a doświadczeni specjaliści dbają o najwyższą jakość druku materiałów.

Uzyskujemy wysoką jakość wydruku, prawidłowo przygotowując pliki produkcyjne. Wytyczne do plików produkcyjnych znajdują się w załączonym dokumencie - po otrzymaniu montujemy je i naświetlamy na płyty. W cyklu produkcyjnym  korzystamy z technologii naświetlania CtP, która dają e gwarncję najwyższej jakości druku. W zwartej konstrukcji, wydajności i niezawodności wyznaczamy nowe standardy.

Na bieżąco kontrolujemy jakość oferowanych produktów, dajemy możliwość zweryfikowania statusu zlecenia na każdym jego etapie. Posiadamy zaawansowane technologicznie systemy, które czuwają nad poprawnością montażu i poprawnością kolorystyczną przesłanych plików. Nasi pracownicy na bieżąco kontrolują produkty, dbając, aby cechowały się walorami estetycznymi i designerskimi które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Oferujemy terminową dostawę w jeden lub kilka wskazanych punktów:

  • Transport krajowy - sami  dostarczamy materiały na terenie Krakowa i okolic, nawet w ciągu tego samego dnia. Przy transporcie w inne części kraju współpracujemy z zaufanymi dostawcami - czas dostawy to ok. 1-2 dni roboczych.
  • Transport zagraniczny - współpracujemy z licznym,i przewoźnikami tak, aby koszty były jak najniższe a czas dostawy - jak najkrótszy
TOP