O Drukarni

Skleniarz

Od trzech pokoleń, moja rodzina kultywuje szczytne tradycje drukarskie. Założonej w 1991 roku krakowskiej drukarni Skleniarz, nadałem nie tylko własne nazwisko, ale przekazałem ducha, wiedzę i wieloletnie rodzinne doświadczenie drukarskiego rzemiosła.

Po blisko dwudziestu latach niezłomnej działalności, mogę się poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami otrzymywanymi z rąk Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek jak też i BBC w postaci przyznanych mi Medali Europejskich.

Jednak największą satysfakcją dla wysiłków czynionych przez drukarnie są radość i dobre słowa składane również pisemnie przez wiele osób i instytucji.

Skleniarz
Skleniarz
Skleniarz
Skleniarz

Pasja i serce z jaką podchodzę do wykonywanego zawodu, pozwalają mi dynamicznie rozwijać firmę, a dzięki inwestycjom w wysokiej klasy, technologie drukarskie i najnowocześniejszy park maszyn firmy Heidelberg oraz zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej do oprawy miękkiej i twardej, marki Kolbus, jestem przygotowany do podejmowania dla Państwa, ciekawych poligraficznych wyzwań.

Firma specjalizuje się w druku wysokiej jakości książek, szczególnie albumów czy katalogów jak też wydawnictw dziełowych o wysokich walorach technicznych i estetycznych, wymagających najwyższej staranności wykonania.

Jestem członkiem Polskiej Izby Druku oraz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Skleniarz

Drukuj na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.